Welcome to Sakala Eragümnaasium

Консультации по предметам на 2020/2021 учебный год

AINE

KLASS

PÄEV

KELLAAEG

KABINET

ÕPETAJA NIMI

BIOLOOGIA

7.-12. klass

Neljapäev

9. tund

15.55-16.40

308

Valentina Shchigartsova

FÜÜSIKA

7.-12. klass

Neljapäev

8. tund

15.00-15.45

306

Regina Ikonnikova

7.-12. klass

Neljapäev

9. tund

15.55-16.40

306

Regina Ikonnikova

GEOGRAAFIA

7.-9. klass

Esmaspäev

8. tund

15.00-15.45

308

Valentina Shchigartsova

INFORMAATIKA

 

 

 

4.-8. klass

Esmaspäev

7. tund

14.05-14.50

404

Rita Izjumskaja

9.-12. klass

Kolmapäev

9. tund

15.55-16.40

404

Rita Izjumskaja

KEEMIA

8.-9. klass

Teisipäev

8.-9. tund

15.00-16.40

305

Elena Koroleva

10.-11. klass

Neljapäev

9. tund

15.55-16.40

305

Elena Koroleva

LOODUSÕPETUS

4.-6. klass

Reede

7. tund

14.05-14.50

308

Valentina Shchigartsova

MATEMAATIKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. klass

Kolmapäev

7. tund

14.05-14.50

207

Natalia Loshakovskaya

3. klass

Neljapäev

7. tund

14.05-14.50

201

Larissa Gribanova

4. klass

Neljapäev

7. tund

14.05-14.50

306

Natalia Beljakova

5. klass

Esmaspäev

7. tund

14.05-14.50

201

Larissa Gribanova

6. klass

Teisipäev

8. tund

15.00-15.45

307

Regina Ikonnikova

7. klass

Kolmapäev

8. tund

15.00-15.45

307

Regina Ikonnikova

8. klass

Teisipäev

8. tund

15.00-15.45

307

Regina Ikonnikova

9. klass

Reede

7. tund

14.05-14.50

307

Irina Baranova

10. klass

Neljapäev

9. tund

15.55-16.40

307

Irina Baranova

11. klass

Kolmapäev

9. tund

15.55-16.40

307

Irina Baranova

12. klass

Teisipäev

9. tund

15.55-16.40

307

Irina Baranova

VENE KEEL 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. klass

Neljapäev

7. tund

14.05-14.50

207

Natalia Loshakovskaya

3. klass

Kolmapäev

7. tund

14.05-14.50

201

Larissa Gribanova

4. klass

Esmaspäev

7. tund

14.05-14.50

207

Natalia Beljakova

5. klass

Kolmapäev

8. tund

15.00-15.45

306

Marina Jankevitš

6. klass

Esmaspäev

8. tund

15.00-15.45

305

Ljudmilla Pismennaja

7. klass

Kolmapäev

8. tund

15.00-15.45

306

Marina Jankevitš

8. klass

Kolmapäev

9. tund

15.55-16.40

306

Ljudmilla Pismennaja

 

 

9. klass

 

 

Kolmapäev

9. tund

15.55-16.40

306

Ljudmilla Pismennaja

Reede

7. tund

14.05-14.50

405

Ljudmilla Pismennaja

10.-12. klass

Esmaspäev

8. tund

15.00-15.45

306

Marina Jankevitš

ÜLDKONSULTATSIOON

 

 

 

7.-12. klass

Reede

7. tund

14.05-14.50

305

Olga Gužvina